Piece i maszyny piekarnicze

Catering Bielsko i Catering dietetyczny Opole

Catering dietetyczny Opole i Catering Bielsko

Zielona szkoła – ciekawa alternatywa spędzania czasu

Dzieci nie potrafią spokojnie usiedzieć w miejscu. Zamknięte w czterech ścianach się nudzą. Gdy przychodzi wiosna, a z nią słońce – odżywają. Dyrektorzy szkół nie pozostają bierni. Gdy tylko nadarza się okazja, organizują im wyjazd na zieloną szkołę. Dzieciakom podoba się pomysł, by wyjechać na trzy tygodnie w zupełnie inne miejsce. Zazwyczaj są to góry lub morze. Rodzice też nie mają nic przeciwko.

Gdy nadchodzi dzień wyjazdu, odprowadzają pociechy na autokar. Są pewni, że nic się im nie przydarzy. Czuwają nad nimi wyznaczeni nauczyciele. Wiedzą, że dyrekcja na pewno zadbała o wyżywienie dzieci. Sądzą, że będą to domowe potrawy, a nie byle jaki Catering Bielsko-Biała to fajne miasto, ale kojarzy się z zimą. A dzieci jadą nad morze, więc pewnie go nie zwiedzą. Tak myślą sobie rodzice.

Może uda im się zwiedzić Opole. Jest dosyć daleko od celu ich podróży. Za to jest tam pięknie. Gdyby dzieci zgłodniały, można zamówić coś na wynos. Catering dietetyczny Opole pewnie też ma, bo taki byłby najlepszy. Jednak o tym, co zwiedzą uczniowie, decyduje organizator zielonej szkoły, a nie my rodzice. Szkoda.

About